webmaster@teplice.sk

Novinky

Teplice deklasovali lídra súťaže z Borčíc 4:1 - video

12. Jún 2014

O postupe už bolo rozhodnuté, ale súboj dvoch najlepších tímov aj tak prilákal skvelú kulisu. Tá sa nevedela dočkať prestížneho súboja. Pod komentátorskou taktovkou Karola Poláka začali hroziť hostia z rýchleho protiútoku, ale Puček svoju šancu nezvládol. O pár minút Fabušovu tutovku zázračne zneškodnil Zaťko. Do čierneho sa ako prvý trafil Gorelka, keď jeho delovku obrana ledva spozorovala.

O minútu však vynikajúci Verchola dorovnal gólový účet zápasu. Domáci naďalej tlačili a hosťujúci gólman čaroval. V 36. min Jambor strhol vedenie na stranu Teplíc. O pár minút neskôr už bolo 3:1, keď najskôr zostal v šestnástke nepovšimnutý faul na Jambora a z následného rohu Fabuš hlavou skóroval. V druhom polčase hostia ožili, ale domáca defenzíva podporená famóznym Kopčanom a zaslúženého „šťastíčka“ odolávala. Naopak, neudržateľný Jambor zvýšil po Jančovičovej tretej asistencií už na 4:1.

Výborný zápas mohol skončiť aj vyšším skóre, ale niekoľko ďalších šancí zostalo nevyužitých. Po skončení stretnutia odovzdali predstavitelia ZsFZ víťazný pohár hosťom z Borčíc a Karol Polák aspoň slovne ocenil legendy teplického futbalu, nedzi inými Petra Margetiaka a Dušana Kováčika.

Góly: 36. a 65. Jambor, 23. Verchola, 41. Fabuš – 22. Gorelka, ŽK: Verchola – Kočka, rozhodoval: Darnadi, 300 divákov.

Memoriál Mgr. Karola Ružičku 2.ročník - video

ilustra�n� obr�zok k novinke - klikni

V piatok 23. mája 2014 sa v Trenčianskych Tepliciach na MARACANE uskutočnil 2. ročník futbalového turnaja "Memoriál Mgr. Karola Ružičku". Otvoriť podujatie ... viac

Aktivisti odovzdali petíciu na Pamiatkovom úrade v Bratislave

04. Jún 2014

... viac

Víkend plný folklóru

03. Jún 2014

Pätnásty raz sa konal v Trenčianskych Tepliciach víkend plný folklóru. Dom Matice slovenskej Dubnica nad Váhom v spolupráci s Mestom Trenčianske Teplice, ... viac

Tvorivá dielňa - Čipkárka

„Čaro tvorby paličkovanej čipky je v prekvapení – autorka nevie do poslednej chvíle, ako bude vyzerať výsledok, pretože paličkujeme zrkadlovo, z rubovej strany,“ ... viac

Netradičné spojenie hudby i pesní

02. Jún 2014

Veľmi netradičný koncert sa konal posledný májový piatok v koncertnej sále Kúpeľnej dvorany. Dychový orchester z Francúzska Union Musicale ... viac

Základná škola Andreja Bagara oslávila 30. výročie otvorenia

01. Jún 2014

V Trenčianskych Tepliciach má školstvo dlhoročnú tradíciu. Prvá zmienka o škole pochádza z prvej polovice 17. storočia. Postupom rokov sa v nej menil ... viac

Vstupenky do Kina Prameň môžete kúpiť cez web a onedlho aj cez mobil

31. Máj 2014

Kino Prameň Trenčianske Teplice prešlo tento rok (2014) zásadnou zmenou. Tieto zmeny by však neboli úplné bez aktuálneho moderného softvéru ... viac

Cena Karla Čapka má nových laureátov

27. Máj 2014

Cena Karla Čapka bola tento rok výnimočná, pretože po prvý raz boli ocenení až traja laureáti a po prvý raz bola udelená in memoriam. Po ... viac

Voľby do Európskeho parlamentu - výsledky v našom meste

26. Máj 2014

Okrsok č.1 Okrsok č.2 Okrsok č.3 Okrsok č.4 Spolu  Počet zapísaných voličov 1001 852 826 864 3543  Počet ... viac

Petíciu na podporu Zelenej žaby podpísalo viac ako 6000 ľudí. Investor oceňuje podporu od ľudí

20. Máj 2014

Tento týždeň sa ukončí petícia na podporu rekonštrukcie kúpaliska Zelená žaba. Podľa predbežných informácií signatári petície ... viac - 6 príspevkov v diskusii

Koncert v rímskokatolíckom kostole

19. Máj 2014

Májové počasie sa akoby snažilo dohnať zrážkový deficit, ktorý vznikol počas suchej zimy. To, čo vyhovuje pôde, však komplikuje situáciu ... viac

Slávnostné otvorenie kina Prameň

14. Máj 2014

Po rozsiahlej rekonštrukcii interiéru kina dňa 13. mája 2014 bolo kino znova otvorené za prítomnosti primátora Mesta a pozvaných hostí. Po ... viac

Míľa pre mamu 2014

Druhá májová sobota je už tradične na celom Slovensku vyhradená obľúbenému podujatiu pre celé rodiny. Míľa pre mamu sa v Trenčianskych Tepliciach ... viac